fbpx

Dermabon Sabun kullanımı nasıl olmalıdır?

Dermabon Sabun nedir? Kullanımı nasıl olmalıdır?

Sedef ve egzama hastalığı için kullanılan %100 bitkisel üründür. Hiç bir kortizon madde içermediği için bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Dermabon Sabunu, düzenli kullanımla birlikte vücuttaki  sedef veya egzama yaralarını kontrol altına alıp tekrar çıkmasını engeller.

Kullanım şekli: Vücuttaki yaralar tamamen geçene kadar sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılır. Vücuttan yaralar geçtikten sonra ise tekrar çıkmasını engellemek için haftada bir veya 2 kez kullanmaya devam edilmesi gerekiyor. Dermabon Sabun tek başına sedef hastalığı veya egzama hastalığı için yeterli bir üründür. Sadece ürünle birlikte nemlendirici bir krem kullanabilirsiniz çünkü yaralar kurumaya, çatlamaya ve gerilmeye müsaittir. Bunu engellemek için nemlendirici bir krem kullanmanız gerekir.  Sitemizde Dermabon Vücut Losyonu satılmaktadır.

Yan Etkileri: Ürün tamamen bitkisel içerikler ihtiva ettiği için herhangi bir yan etkisi yoktur. Yalnız kortizonlu bir ürün kullanıyorsanız birlikte kullanmamınızı öneriyoruz.

4 Yorum

    Yorumlara kapalıdır.

    • Sepette ürün yok.